Re: (micro stakes) Brunn`i päevik
Kas bad beat või lihtsalt valesti mängitud?
preflop call oli sellepärast et utg fish mängu tuleks.
Mp nii nitine vend, ma olin jumala kindel et tal TT-KK.
kas siin läksin liiga "hulluks"
nl10 on ikka jube agresiivne koht. jube lihtne on terve stack maha mängida ühe käega :D
Ikkagi ootaks vastuseid kuidas ennast arendada kõige paremini.
Kas bad beat või lihtsalt valesti mängitud?
preflop call oli sellepärast et utg fish mängu tuleks.
Mp nii nitine vend, ma olin jumala kindel et tal TT-KK.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
kas siin läksin liiga "hulluks"
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
nl10 on ikka jube agresiivne koht. jube lihtne on terve stack maha mängida ühe käega :D
Ikkagi ootaks vastuseid kuidas ennast arendada kõige paremini.
A
2
A
Comment